Edward Speleers a Paolini-Rozhovor

5. dubna 2007 v 19:22 | Péťa Speleers+Beruš Moseley
Nemohu uvěřit tomu že se dnes vidíte poprvé.
Paolini:Vždycky jsme se chtěli setkat,ale nikdy se nám to nepodařilo.Vážně jsem chtěl poznat kluka,který stvárnil hrdinu,v jehož myšlenkách jsem strávil několik let.
Edward Speleers:Byl jsem dost nervozní.Když jsem se vzbudil hned mě napadlo:"Uvidím toho který vytvořil postavu,kterou teď hraji".Ale byla to zábava.Povídali jsme si o soubojích se meči atp.
Paolini:No jistě.Už nějakou domu šermuji a dokonce jsem si vyrobil vlastní meče.

V knize Eragon a krásná elfka komunikují pomocí myšlenek.Myslíte si,že by bylo dobré kdyby tuto schopnost měli lidé?
Edward Speleers:Bylo by to strašně nebezpečné.Radši ani nechci vědět o čem přemýšlí holky.A aby četly v mojí mysli?Hrozná představa..

Promluvme si trochu o psaní fantastiky.V příštím a zároveń posledním dílu Harryho Pottera J.K. Rowlingová nechá někoho zemřít.Kdo to asi bude?
Edward Speleers:Teoreticky by to měl být Voldemort.Ale někde ve skrytu duše si myslím že by to mohl být Harry,aby kráčel ve stopách svého otce.
Paolini:Víte co by měla udělat?Nechat zemřít Voldemorta,a spolu s ním i Harryho.Když někdo zemře v poslední chvíli nabyde pak důležitosti

MMusí být docela těžké udržovat kontakt se starými přáteli,když jste se najednou stali slavnými.
Edward Speleers:Pro mě ani ne.Existují dopisy a telefony.Na druhou stranu,nemám rád emaily.Protože na ně nikdy neodpovídám,moji bratři se často zlobí.
Paolini:Používám telefon.S rodinou jsem ve spojení,vždy když cestuji.Vlastně očekávají že jim po skončení tohoto rozhovoru zavolám!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ela Ela | 5. dubna 2007 v 19:58 | Reagovat

Zajímavej rozhovor;)

2 Péťa Péťa | 5. dubna 2007 v 20:26 | Reagovat

Njn..;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama